Laerskool Skuilkrans Personeel
Graad 1 Onderwysers
Me B Booysen
Graad 1S - Graadhoof
Me M Horne
Graad 1U - Graadhoof
Me L Heunis
Graad 1K
Me J Brittz
Sepedi
Me M Rowbottom
Graad 1 L
Graad 2 Onderwysers
Me S Joubert
Graad 2S Graadhoof
Me L Coetzee
Graad 2U Graadhoof
Me L Swart
Graad 2K
Me J Brittz
Sepedi
Graad 3 Onderwysers
Me M Venter
Graad 3L Graadhoof
Me L Laubscher
Graad 3S
Me C Jacobs
Graad 3K
Me S van Greunen
Graad 3U
Me E Robbie
Sepedi
Graad 4 Onderwysers
Me H Smith
Engels Graadhoof
Me Z Fourie
Wiskunde 2
Me C du Toit
Wiskunde
Me L Wessels
Afrikaans
Me M van Wyk
SW en Rekenaarvaardigheid
Me A Stals
Skeppende Kuns
Me N Els
Skeppende Kuns
Me C Coetser
Lewensvaardighede
Me E Robbie
NW & Tegnologie
Mnr P van Blommestein
LO Fisies Gr 4 – 7
LO Fisies Onderwysers
Me S Mare
LO Fisies Gr 1 – 3
Mnr P van Blommestein
LO Fisies Gr 4 – 7
Me C Coetser
LO Fisies Gr 5 -7
Graad 5 Onderwysers
Me S Mare
LO Fisies Gr 1 – 3
Mnr P van Blommestein
LO Fisies Gr 4 – 7
Me C Coetser
LO Fisies Gr 5 -7
Me S Mouton
Afrikaans Graadhoof
Me G Venter
Wiskunde
Me K Prinsloo
Engels
Mnr R van Vuuren
Sociale Wetenskap
Me M Fourie
Beeldende Kuns
Me S Mare
Lewensvaardighede
Me E Robbie
NW & Tegnologie
Graad 6 Onderwysers
Me E Steenkamp
Natuur Wetenskap Graadhoof
Mnr M Bester
Sosiale Wetenskap
Me C Coetser
Lewensvaardighede
Me N Terblanche
Afrikaans
Me M van der Merwe
Engels
Graad 7 Onderwysers
Me E Steenkamp
Natuur Wetenskap Graadhoof
Mnr M Bester
Sosiale Wetenskap
Me C Coetser
Lewensvaardighede
Me N Terblanche
Afrikaans
Me M van der Merwe
Engels
Me E Eek
Afrikaans Graadhoof
Me N Els
Engels
Mnr M Bester
EBW
Mnr P van Blommestein
Tegnologie
Me C Coetser
LO Fisies
Me A Stals
Skeppende Kunste
Mnr R van Vuuren
Sosiale Wetenskap
Me A Pienaar
Wiskunde
Skuilkrosie Personeel
Me Marietjie Havenga
Hoof
Me Elize Horak
Adminbestuurder
Vroeë Kinderontwikkelingsentrum – Graad RRR
Me Christelle Serfontein
Voëltjieklas | Graadhoof
Me Charlize Calitz
Koalabeertjieklas
Me Chrisandre Rudolph
Assistent
Vroeë Kinderontwikkelingsentrum – Graad RR
Me Dorelde Coetzer
Hondjieklas
Me Juliene van der Poel
Leeutjieklas
Me Anine Botha
Seeperdjieklas
Me Chante Neethling
Assistent
Vroeë Kinderontwikkelingsentrum – Graad R
Me Britte Claassen
Skapieklas | Graadhoof
Me Sandra Champer
Bytjieklas
Me Mariska Scholtz
Pikkewyneklas
Me Candice Burnett
Bokkieklas
Me Demee Jansen
Assistent